Antalya ofis ve İşyeri Taşıma

Antalya ofis ve işyeri taşıma konusunda tecrübelerimiz sayesinde ofis ve büro mobilyalarınız ile eşyalarınızı güvenle ve sorunsuzca taşıyoruz. Ofisinizdeki Çelik Kasaları bizlere belirttiğiniz takdirde Özel Kasa Taşıma Elemanlarıyla hizmet veriyoruz,

Ofis ve büro taşımacılığı öncesi uzman ekibimiz işyerinizde gerekli tespitlerde bulunarak bir taşıma planı hazırlar. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi için gerekli notlar alınır ve hangi sıra ile ofis taşımacılığı yapılacağı belirlenir.

Ofisten ofise taşıma işleminde ofis mobilyalarınız taşıma öncesi hazırlanan taşıma planı çerçevesinde yeni ofisinde tespit edilen yerlere ekibimiz tarafından yerleştirilir.

Transmar Nakiyat Antalya ofis taşımacılığı sırasında mevcut işlerinizin aksamaması açısından cumartesi ve pazar günleri ve Gece Saatlerinde de taşımacılık hizmeti vermektedir.

Ofis ve büro taşıma işlemi ciddi sorumlulukları da beraberinde getirmektedir. Taşıma öncesi doğru planlama ve vaktinde teslimat en önemli hususlardır. Ofis taşımacılığı hizmetinde kusursuz teslimat yapmaktayız.